fbpx Skip to content

W ostatnich dniach mieliśmy w firmie spotkanie z cyklu “Randka z Ekspertem”. Dla niewtajemniczonych Randka z Ekspertem to wewnętrzne spotkania naszej LiPowskiej ekipy, z mądrymi głowami z branży. Fajnie, nie?

Rozmawiamy z ludźmi, którzy znają się na marketingu, projektowaniu witryn internetowych, copywriting’u, strategiach marketingowych, SEO, Google AdWords, Google Analitycs etc. Randki wprowadzają nas w zawiłe meandry szeroko pojętego marketingu. Pokazują nam, jak funkcjonuje ten świat.

Krótko mówiąc – uczymy się. Jak w szkole. Ale takiej, w której można wybrać i nauczyciela, i fakultet. I zadawać mnóstwo pytań. Chłoniemy wiedzę od najlepszych, by wykorzystać ją w naszej pracy.

Randek było już kilka. Była już randka z Karoliną Stachowicz, która jest specem od SEO. Była randka z Edytą Kowal z PRowly. Była też randka z Tomkiem Szpądrowskim z Google’a – z nim rozmawialiśmy o o Adword’sach. Teraz przyszedł czas, aby dowiedzieć się więcej na temat storytelling’u.

Wybór mógł być tylko jeden — Paweł Tkaczyk. 

I tak sobie myślę, że tu powinienem zakończyć ten wpis. Bo przecież – wszystko jasne. Pawła nie trzeba przedstawiać. To mistrz w swoim fachu, człowiek encyklopedia, człowiek instytucja, człowiek… No właśnie… zastanawiam się, czy on w ogóle jest człowiekiem. Ma taką wiedzę na temat storytelling’u (i nie tylko), którą mógłby zawstydzić nawet wyszukiwarkę Google’a.

Odkryliśmy, że niepełnosprawność jest sexy. Że w przekazie nie jest ważne, co my byśmy chcieli opowiedzieć, ale co odbiorcy chcą czytać. A proste = dobre. 

To spotkanie utkwiło mi szczególnie w głowie, bo lubię pisać. Lubię opowiadać. Robię to hobbystycznie. Dla siebie. Póki co, nie upubliczniam, ale za namową Pawła może kiedyś się to zmieni. 

O rany! Nigdy nie pomyślałbym, że Karolina, Edyta, Tomek czy Paweł będą moimi znajomymi z branży! Najlepsze w tym wszystkim jest to, że przed nami kolejne Randki.

Zaglądajcie na nasz fanpejdż na Facebooku. Będziecie mieć informacje z pierwszej ręki, z kim współpracujemy, jakie projekty tworzymy i co się u nas dzieje. A dzieje się dużo! Lajkujcie, komentujcie, udostępniajcie.

Piona!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *