Jesteśmy pierwszą agencją marketingową, która powstała po to, by dać pracę osobom z niepełnosprawnością ruchową.

Kto leży i pracuje?

To my!

No dobra. Czas na #TrueStory

Jak Leżę i Pracuję rosło w siłę?

Na początku leżał tylko Artur. Potem dołączyła do niego Majka i Sylwek. Cała trójka wylądowała w jednym łóżku, by pokazać, że #jesteśmywtymrazem.

Leżę i Pracuję powstawało dla Artura, ale od początku było wiadomo, że nie skończy się tylko na nim! Szybko okazało się, że #jestnaswięcej. Do naszego zespołu w roli uczniów dołączyli Mateusz i Nicole (chłopcy do dziś pieszczotliwie nazywają ją Lady Nicole) oraz Krzysiek aka Filip (to od nazwiska). Mentorami zostały Magda i Nina. 

Nie trzeba było długo czekać, by zespół powiększył się o kolejnych specjalistów. O kim mowa? O Damianie, Danielu i Adze oraz dwóch Łukaszach – na jednego mówią Lewy, a na drugiego (wcale nie Prawy) – Gekon.

Nie byłoby uczniów bez nauczycieli! Nowymi mentorami zostali Paulina i Łukasz aka Profesor (to chyba dlatego, że jest taki mądry). No i siłą rozpędu – pojawili się kolejni specjaliści – Jarek i Krzysiek, który dla nas jest Białym.

Troszkę później, ale w samą porę do naszego grona dołączyły dwie mocne zawodniczki. Alicja, która układa poduszki w tetris. A tak serio to jako Project Manager ogarnia organizację pracy w Leżę i Pracuję oraz Ania, która jako Brand Manager dopieszcza nasze działania marketingowe. 

Dziś w jednym łóżku jest nas 12!

Ale zaraz zaraz… Jak to 12?

W tym miejscu należy Wam się słówko wyjaśnienia. Bo kto umie liczyć, ten już wie, że coś tu się nie zgadza.

Otóż jedni do łóżka wskoczyli tylko na chwilkę, inni na dłużej. Wszyscy jednak – nieważne, jak długo leżeli i pracowali – dali nam mnóstwo ciepła i sporo serducha. A my im za to serdecznie dziękujemy.

Mamy fantastyczny zespół

Jesteśmy innowatorami

Zostaliśmy półfinalistami w Europejskim Konkursie na Innowacje Społeczne!

Jesteśmy Lokalnymi Bohaterami!

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego docenił to, co robimy.

Jesteśmy razem!

Pracujemy ze sobą, ale prywatnie po prostu też się lubimy.

#FunFacts

0

to liczba ludzi zaangażowanych w przygotowanie “wyjścia integracyjnego” naszego zespołu. Inni po prostu zgadują się po pracy na piwo, kawę, kino. A my angażujemy rodziny, wolontariuszy, kierowców, opiekunów - wszystkich!

X

tyle programów do zdalnej pracy zespołu już przetestowaliśmy. Kiedyś w końcu napiszemy własny program, który nas w 100% zadowoli. A tymczasem możemy dzielić się naszym #knowhow na temat pracy zdalnej i dobrych praktyk w takim systemie.

0

gadaliście kiedyś z kimś tyle godzin? My przegadaliśmy ze sobą MINIMUM 69 h na czwartkowych rozmowach naszego teamu w 2018 roku. Co czwartek, średnio 1,5h. Nie policzyliśmy innych rozmów…

Kto dzieli się z nami eksperckim #KnowHow?

W gąszczu rad znajdujemy mądre rady. I mądre głowy, które wspierają nas swoją wiedzą i doświadczeniem!

Kto mówi o naszych działaniach?

Trudno jest zmienić świat bez marketingu. Nawet najlepsza idea zniknie, jeśli nie będzie miała odpowiedniego nagłośnienia. Jeśli przez media i marketing nie trafi do ludzi, którzy myślą, czują podobnie. My mieliśmy okazję opowiadać o tym, jak to jest leżeć i pracować w mediach lokalnych i ogólnopolskich.