O Kliencie

Chorzowskie Centrum Kultury to jedna z najprężniej działających instytucji kultury na Śląsku. Koncerty, wystawy, festiwale. Alternatywa i popkultura. Warsztaty, zorganizowane zajęcia i angażowanie lokalnej społeczności w tworzenie kultury. Zobacz, jak się robi kulturę! Facebook

Potrzeba

Co zrobić, żeby dotrzeć do nastolatków i młodzieży – nowej grupy docelowej działań ChCKu? Jak zwiększyć zaangażowanie w mediach społecznościowych? Jak wykorzystać m.in. Facebooka do promocji wydarzeń, które dzieją się w Chorzowskim Centrum Kultury?  Na te pytania należało znaleźć dobre odpowiedzi. Opracować je w strategii i… wdrożyć!

 

Odpowiedź

Po szczegółowej analizie grup docelowych i oferty Chorzowskiego Centrum Kultury, opracowaliśmy strategię komunikacji w mediach społecznościowych. Oprócz działań na istniejącej już stronie Facebookowej, rozpoczęliśmy komunikację na Instagramie. Stworzyliśmy oryginalne grafiki wspierające przekaz Na bieżąco realizujemy kampanie reklamowe, dzięki którym zaproszenia na wydarzenia organizowane w ChCK docierają nie tylko do mieszkańców Chorzowa, ale również – aglomeracji śląskiej.