O Kliencie

Polska Grupa Farmaceutyczna to jeden z czołowych graczy na rynku aptek i farmacji. Jest jedną z największych i najbardziej nowoczesnych firm zajmujących się dystrybucją leków. Współpracują z ponad 600 producentami farmaceutycznymi zapewniając dostęp do bardzo szerokiej oferty produktów.

Przenieś się do świata farmacji: Polska Grupa Farmaceutyczna

Potrzeba

Polska Grupa Farmaceutyczna nie chce biernie czekać na przyszłość,  ale przygotować się do niej. Już dziś wdrażają rozwiązania, które będą odpowiedzią na potrzeby pacjentów, aptekarzy, farmaceutów i producentów przyszłości. I konferencji o przyszłości branży farmaceutycznej miała połączyć wiedzę i wieloletnie doświadczenie Grupy PGF z technologią oraz trendami, które ukształtują na nowo branżę HealthCare nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Praca przy projekcie „Hello Future” z zespołem Leżę i Pracuję to czas kreatywnych spotkań i inspirujących warsztatów. Efektem naszej wspólnej pracy była realizacji pierwszej konferencji o przyszłości branży farmaceutycznej. Profesjonalizm i nieszablonowe podejście zespołu Majki do projektu, pozwoliło nam zrealizować konferencje dla niemal 600 osób. W imieniu Polskiej Grupy Farmaceutycznej S.A. dziękuję za pomoc w organizacji konferencji. Wspólnie udowodniliśmy, że nie ma barier, są tylko case’y, które należy przepracować.

Odpowiedź

Razem z PGF spotkaliśmy się w wizjonerskim podejściu do przyszłości. Naszym zadaniem było opracowanie strategii komunikacji unikatowej w branży konferencji “Hello Future” dla farmaceutów. Zakres naszych prac obejmował zarówno koncepcję, jak i elementy realizacji strategii. W ramach tych drugich przygotowaliśmy m.in. identyfikacje wizualną, projekty graficzne do publikacji w sieci oraz do druku, materiały animowane i video, a także fotorelację. Stworzyliśmy stronę internetową wydarzenia oraz zajęliśmy się copywritingiem z uwzględnieniem SEO.  

Konferencja “Hello Future” odbyła się w październiku 2019.