Klient

Jak wychować dziecko? To wiedza, z którą człowiek się nie rodzi. Na szczęście można taką wiedzę zdobyć! FamilyLab Polska jest fundacją organizującą inspirujące spotkania dla rodziców. Wszystko w oparciu koncepcję Jespera Juula – duńskiego terapeuty rodzinny i pedagoga o światowej renomie.

To się nazywa świadome rodzicielstwo! family-lab.pl 

Potrzeba

Fundacja FamilyLab potrzebowała wprowadzić korekty na swojej stronie www. Z jednej strony – było to po prostu “odświeżenie” treści. Z drugiej strony – wprowadzenie prostych zmian na www, które będzie ona bardziej przyjazna, czytelnia dla osób ją odwiedzających.

Odpowiedź

Chociaż doświadczenia rodzicielskie (w większości) dopiero przed nami – zajęliśmy się przeredagowaniem treści i oferty znajdującej się na www. Chodziło o to, by precyzyjniej przekazać ideę, pomysł na wychowanie dzieci promowany przez FamilyLab. Zmiany tekstowe działy się równolegle ze zmianami na www – opracowane zostały nowe podstrony, zmieniona została prezentacja wydarzeń. Wszystko po to, by rodzice, opiekunowie łatwiej mogli dotrzeć do inspirujących treści.