fbpx Skip to content

Połowa grudnia to ostatni moment na skompletowanie prezentów! Zwłaszcza jeśli planujecie zakupy przez internet. Aby nieco ułatwić Wam zadanie, przygotowaliśmy PrzeLiPny Prezentownik! Przede wszystkim z myślą o osobach z niepełnosprawnością ruchową, ale tak naprawdę każdy, kto lubi przedmioty miłe i praktyczne, znajdzie tutaj coś dla siebie.

Podzieliliśmy nasze propozycje prezentowe według kategorii, aby wygodniej było znaleźć to,
co najbardziej Was interesuje. Każdy przedmiot podlinkowaliśmy, więc prosto z PrzeLiPnego Prezentownika możecie zrobić zakupy, a przy okazji zupełnie bez kosztów wesprzeć nas przez FaniMani.

CIEPŁE CIEPEŁKO

Nam niechodzącym jest zwykle zimniej niż przeciętnemu użytkownikowi nóg. Dlatego każdy tetrus (i nie tylko) doceni prezent, dzięki któremu będzie cieplej. W pierwszej kolejności polecamy porządnego przytulasa. A z prezentów bardziej materialnych, do naszego PrzeLiPnego Prezentownika wpadły:

 1. Wełniane bambosze  –  w kilka minut stopy-sople rozgrzeją niemal do temperatury wrzenia.
 2. Rękawiczki bez palców  – bo zimą szybko marzną ręce, a w rękawiczkach dużo łatwiej obsługiwać klawiaturę czy wszystkie inne sprzęty.
 3. Ciepłe rękawiczki rowerowe  – dla tych, którzy nie rezygnują z roweru zimą. Dla wózkowiczów też się sprawdzą!
 4. Czapka pomponiara  – zawsze się przyda na zimne wieczory. Najlepiej gruba i kolorowa.
 5. Ponczo z kapturem  – bo zakłada się dużo szybciej i wygodniej niż sweter czy bluzę, a przy okazji ciepło też w głowę.
 6. Kurtka puchowa  – jest świetna, bo niesamowicie lekka, a na pewno #żodyn w niej nie zmarznie!

WYGODNIE NA BIUROWO

W PrzeLiPnym Prezentowniku nie mogło zabraknąć przedmiotów, które ułatwiają codzienną zdalną pracę przy biurku. Może się wydawać, że to takie niepozorne drobiazgi, ale kto powiedział, że przedmioty praktyczne nie mogą ucieszyć.

 1. Uchwyt elastyczny na telefon – bo gdy zdarza się słaby dzień, nie trzeba podnosić telefonu i jeszcze bardziej męczyć.
 2. Stojak na słuchawki – bo przyjemniej pracuje się w porządku, a słuchawki zwykle lubią się pałętać po biurku i przeszkadzać.
 3. Kubek termiczny – żeby herbata czy kawa dłużej były ciepłe.
 4. OpenAir – domowy asystent jakości powietrza – żeby zawsze pracować w optymalnych warunkach, bo jak wiadomo, świeże powietrze pomaga na myślenie!

WOLNA  AMERYKANKA

 Na koniec kilka rzeczy bez kategorii, które z jednej strony są nieco mniej konkretne, ale z drugiej – może łatwiej wtedy trafić z prezentem.

 1. Nóż wielofunkcyjny – dla każdego, kto lubi spać po lasach i innych krzakach. Dobre ostrze na biwaku zawsze się przyda!
 2. Portfelik podróżniczy HAJDE – cena nie jest niska, ale funkcjonalności i jakość wykonania wynagradzają wszystko!
 3. Karnet na saunę/masaż/termy – nic tak nie poprawia humoru w zimowe dni jak dawka relaksu i wysoka temperatura. Na przykład tutaj: chocholowskietermy.pl albo tutaj: ecochic.pl
 4. Książka Olgi Tokarczuk – dla wszystkich, którzy mają coś do nadrobienia.
 5. Pompka Xiaomi Mi Portable – przenośny, cyfrowy kompresor, który można wykorzystać do napompowania kół. Idealny dla rowerzystów, motomaniaków i dla wózkersów!

Udanych zakupów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *