O Kliencie

Dorsanis Global Services Ltd specjalizuje się w doradztwie dla biznesu. Analizuje kondycję firm proponując rozwiązania, wspiera w opracowywaniu i wdrażaniu strategii. Działa całościowo i punktowo, a w każdym podejmowanym projekcie ma jeden cel: pomóc małym i dużym firmom wzrastać, rozwijać się i generować dochody.

Tak wygląda dobry biznes:  Dorsanis.com

Potrzeba

Tak jak zmieniają się trendy w modzie, w biznesie – tak samo zmieniają się trendy w grafice i designie stron www. Strona www Dorsanis Global Services Ltd. potrzebowała zmiany  i dostosowania komunikacji do aktualnie panujących trendów, z zachowaniem prostoty nawigacji i jasności przekazu.

Współpraca z Waszym Zespołem to jest po prostu przyjemność. Z takim profesjonalizmem i sercem wkładanym w pracę nie spotkałam się jeszcze w przypadku żadnej innej agencji. Tworzycie nowe standardy.

Alicja Tatarczuk, ECDP Group

Odpowiedź

Elegancka, lekka i przyjemna w odbiorze strona www — to nasza odpowiedź na potrzebę Klienta. Przygotowaliśmy nową stronę www, na którą zredagowaliśmy nowe teksty. Postawiliśmy na prostotę i intuicyjność — nie ma mowy o “zgubieniu” na stronie www, czy nieprecyzyjnych informacjach o ofercie.