Zapraszamy Cię do szalonego świata Leżę i Pracuję w roli wolontariusza lub wolontariuszki. Nasz pomysł na zmianę i podbój świata jest ambitny, a Ty możesz stać się jego częścią!

Co Ty z tego będziesz mieć?

Miłość, przyjaźń, jednorożce

Z doświadczenia wiemy, że wolontariat pozwala zawierać przyjaźnie na całe życie! Podobnie jak kontakty biznesowe, a czasem nawet… miłość! Skoro tu jesteś, to bardzo możliwe, że mamy takie same pasje i ideały. Już Cię lubimy 🙂

Fajniejsze CV

Przy okazji wolontariatu w Leżę i Pracuję na pewno przećwiczysz i udoskonalisz kompetencje takie jak: zarządzanie ludźmi, zadaniami i czasem oraz sprawną komunikację.

Społeczne supermoce

Przedsiębiorczość, otwartość, odpowiedzialność społeczna – to tylko kilka z postaw, które rozwiniesz. Każda z nich nie tylko podniesie jakość Twojego życia, ale ma też wpływ na zmianę świata na lepsze!

Czego potrzebujemy?

Kapitan Ruchu
#silnoręcy

Podobnie jak każdy, czasem potrzebujemy dotrzeć w wyznaczone miejsce i o konkretnej godzinie. Do lekarza, na event, szkolenia, prelekcje, czy rehabilitację. Nie zawsze jednak mamy jak. Być może dysponujesz większym samochodem albo po prostu możesz nam pomóc w organizacji transportu i towarzyszyć nam w drodze? Wpakowanie i wypakowanie wózka z samochodu to coś, czego nie jesteśmy w stanie zrobić sami. Z Twoją pomocą zajmie to 5 minut.

Sprawny Wspieracz
#jedziemynakoniecświata

Na co dzień całkiem nieźle radzimy sobie mimo ograniczeń ciała. Ale są sytuacje, w których bardzo przydałyby się nam sprawne nogi i ręce. Możesz nam użyczyć swoich, np. w czasie eventów, które organizujemy. Niestety, nie opanowaliśmy jeszcze ustawiania krzeseł czy przenoszenia materiałów za pomocą siły umysłu (ale cały czas ćwiczymy!). Czasami poprosimy Cię też o wsparcie w codziennych sytuacjach jak wizyta u lekarza czy u fryzjera. 

Dołącz do LiP jako Wolontariusz!

Dla każdego naszego wolontariusza i wolontariuszki przewidujemy morze wdzięczności (pamiętajcie – jednorożce) oraz:

  • zaświadczenie o wolontariacie
  • udział w warsztacie z Arturem o życiu osób z niepełnosprawnością
  • spotkanie on-line (a jeśli się uda: LIVE!) z zespołem Leżę i Pracuję
  • i inne formy podziękowania, które przyjdą nam do głowy, kiedy już Cię lepiej poznamy 😉

Niech LiP będzie z Tobą!

leżący mężczyzna w białej koszuli, granatowym swetrze i pod krawatem, trzymający założone ręce z głową przykryty do pasa pościelą

CHCĘ BYĆ
WOLONTARIUSZEM W LIP