Girls Power Rock Camp

To obóz muzyczny dla dziewczyn w wieku 14-19 lat. Muzyka Cię wzrusza i porusza? Tworzysz ją? No to zagrajmy coś razem!

Co się wydarzy?

Nauczymy się grać na instrumentach: gitarze, basie, perkusji. Weźmiemy udział w lekcjach śpiewu, wspólnie opracujemy piosenki, napiszemy teksty, poćwiczymy umiejętności sceniczne. A wszystko po to by potem zaprezentować się przed publicznością podczas finałowego koncertu kończącego obóz.

Ten obóz to przygoda, nauka i trening osobowości. To projekt edukacyjny skierowany do nastolatek, które poprzez granie rock and rolla stają się odważne, pewne siebie, nie wahają się marzyć i spełniać swoich marzeń. Warsztaty odbywać się będą w sesjach przedpołudniowych i popołudniowych z przerwą na obiad.  Czego więc nauczycie się na naszym obozie? Podstawy gry na instrumencie, strojenia, podłączania instrumentu i ustawiania wzmacniacza, budowania prostych partii instrumentalnych, pracy w zespole, budowania prostych utworów, grania coverów. Własny instrument nie jest wymagany. Oprócz nauki gry na instrumentach i warsztatów wokalnych przewidziane są też zajęcia z pisania tekstów, warsztat image’u scenicznego. W trakcie obozu powstanie kilka zespołów, które będą pracowały nad swoim koncertowym repertuarem. Muzyka, muzyka, muzyka to podstawa, ale… nie jesteśmy obojętni na wspaniale okoliczności przyrody, które będą nas otaczać. Będzie czas na spacery, brodzenie w rzece, tańce i rozmowy przy ognisku.

Obóz organizowany jest w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Karioka Girls Rock Camp. Część dochodów z obozu dofinansuje udział w obozie dziewczyn, dla których jest on na razie nieosiągalnym marzeniem.

Termin:

14 -21 lipca 2019

Animatorzy:

Renata Kamińska, profesjonalni muzycy

Gdzie:

Agroturystyka Nowica 21 k/Gorlic http://www.nowica21.pl/Home.html

Cena:

1 900 zł